Nowy wygląd kalendarza w aplikacji dla biznesu

Nowy wygląd kalendarza w aplikacji dla biznesu

Drodzy Użytkownicy! W ostatnim czasie wprowadziliśmy nowe udogodnienie w panelu biznesu jakim są filtry. Złapaliśmy wiatr w żagle i  przyszedł czas na kolejne zmiany, tym razem w aplikacji dla biznesu!

Nowa aktualizacja wprowadza wiele świeżości w wyglądzie kalendarza. Koniec z niekończącą się listą wizyt! Nowy wygląd jest bardzo podobny do tego w panelu biznesu. Na samej górze w łatwy sposób możecie przeglądać dni tygodnia, wystarczy tylko przesunąć palcem w odpowiednią stronę. W dowolny sposób możecie również zarządzać rezerwacjami- wystarczy, że przesuniecie palcem po ekranie, wpasujecie rezerwację w konkretnych ramach czasowych i gotowe! Od tej pory zarządzanie rezerwacjami Klientów będzie łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Kolejną nowością są filtry, które pozwolą Wam sprawdzić umówione wizyty do konkretnego pracownika lub kilku pracowników! W zależności od tego jakich pracowników wybierzecie wizyty umówione do konkretnego pracownika pokażą się w kalendarzu.
Co ważne zastosowane filtry obowiązują również w widoku recepcji.

Kolejną nowością są również kolory wizyt. Od tej pory niesfinalizowane wizyty są oznaczone kolorem zielonym, sfinalizowane błękitnym, a odwołane czerwonym.

Mamy nadzieję, że nowy wygląd kalendarza pozwoli Wam jeszcze w łatwiejszy i przyjemniejszy sposób zarządzać Waszym terminarzem oraz rezerwacjami wizyt. Już dzisiaj zapowiadamy kolejne zmiany na lepsze! Bądźcie cierpliwi! 

Ładuje...